Журі рейтингу

Inweb зібрав ком’юніті топових керівників бізнесу України. До складу журі увійшли директори, керівники digital-напрямів, власники бізнесу, а також маркетологи провідних компаній.

Члени журі

Артур
Лупашко
Ribas Hotels Group
Founder

Лідер у медійному просторі в Україні як готельний профі. За 7 років побудував керуючу компанію Ribas Hotels Group, яка є трендсеттером індустрії гостинності й першою готельною мережею в Україні, яка запровадила технологію передачі даних через штриховий код застосунку Дія. Компанія розробила, і у найближчий час планується запуск мобільного додатку для власників апартаментів by Ribas.

Василь
Іванов
KeepSolid
Founder

Будучи на четвертому курсі університету, став техлідом у продуктовому проекті, що конкурує на той час з одним із проектів Microsoft. У 2011 році став технічним директором в компанії, яка створювала iOS додатки, а в 2013 році заснував компанію KeepSolid, де провідними продуктами стали VPN Unlimited і Passwarden з базою користувачів 30 млн. клієнтів.

Андрiй
Чумаченко
Netpeak
Co-founder

Співзасновник та керуючий партнер в агентстві інтернет-маркетингу Netpeak. Керує багатьма внутрішніми та більшістю зовнішніх активностей агентства, проводить навчальні тренінги для співробітників, пише сценарії для відео, продюсує різні проекти та заходи. Безпосередньо керує командою із сорока чоловік і виконує стратегічні завдання щодо розвитку та масштабування компанії.

Олександр
Гончаренко
ASBIS Group
E-commerce Leader Apple Premium Reseller CIS

Моя місія сьогодні — формування та реалізація довгострокової стратегії розвитку e-commerce та digital з урахуванням стратегії розвитку ASBIS Group та тенденцій ринку. Успішно реалізував digital-проекти з десятками комерційних компаній, серед яких: Нова Пошта, STUDY.UA, F.UA, Portativ та інші. Розвивав e-commerce компаній KASTA.UA та Eldorado.ua на позиції Head of Digital.

Борис
Гуртовий
Trixter Digital
CEO

10 років досвіду у сфері digital-маркетингу, лектор популярних конференцій з онлайн маркетингу.

Юлія
Рудік
SOTY marketing agency
Owner

Засновниця маркетингу агентства SOTY.
У клієнтах понад 150 бізнесів. Навчила 1500+ студентів.

Олександр
Павлунь
ООО ЮНЛ / ТМ SMIL
Head of E-commerce

Експерт у галузі B2C-маркетингу, digital-стратег для e-commerce з 5-річним досвідом.

Сергій
Лукачко
Соціальна платформа Моє Місто
Керівник

Разом з командою ми працюємо над розробкою та удосконаленням онлайн-платформи для краудфандингових та соціальних проєктів в Одесі, Харкові та Дніпрі. За 6 років платформи ми зібрали понад 2.5. мільйони гривень на соціальні проєкти та допомоли реалізувати понад 100 корисних для міста проєктів.

Радомир
Новкович
Saldo Apps
Founder

Підприємець із досвідом 4х екзитів. Зараз фаундер трьох бізнесів, що ростуть: Tonti Laguna Mobile (стартап-студія мобільних додатків), Saldo Apps (лінійка мобільних сервісів для обліку та фінансів для мікро-бізнесів), RadASO (агентство з просування мобільних додатків).

Вадим
Щичко
Оптика 1st
Founder

Засновник роздрібної мережі Оптика 1st. За 5 років команда Опиика 1st створила зручну систему, яка стабільно приносить прибуток інвесторам з усієї України.

Майк
Альнабульсі
G-Group
Chief Marketing Officer

Раніше працював директором з маркетингу Gagarin Hotel та ТРЦ Gagarin Plaza. Далі головним маркетологом аквапарку Hawaii, а потім я став директором з маркетингу ресторанної компанії G-Group, де працюю вже три роки. За цей час компанія виросла від міської до національної та представлена вже не лише в Одесі, а також у Києві, Львові, Чорноморську, Краматорську.

Максим
Зубенко
Beetroot
Solution Marketing Specialist

У маркетингу з 2014 року, за цей час керував відділами у 4 компаніях, консультував понад 30 стартапів. З 2016 року ділюся досвідом на курсах, воркшопах, лекціях та вебінарах. Зараз я Solutions Marketing Specialist у шведсько-українській компанії Beetroot.

Євгеній
Нескуба
Barbatextile
Head of Marketing

У сфері інтернет-маркетингу працюю з 2014 року, починав із продажу послуг інтернет-маркетингу, на сьогоднішній день займаюся роботою з одним проектом (торгівля домашнім текстилем, В2В та В2С). Постійно на зв'язку з розробниками сайту завжди є завдання з доопрацювання сайту як у розрізі SEO, так і по юзабіліті.

Артем
Візарт
VIZART Events
Организатор

Організатор масштабних бізнес-конференцій в Одесі на 1000+ учасників: WomanConf, RestoConf, DigitalConf, SalesConf, BeautyConf. А також я співорганізатор проекту ZARUBA Fight Night - бої без правил зі змішаних єдиноборств у стилі MMA.

Олена
Багатченко
Epam
Agile coach

Я коуч для команд розробки та моя роль у команді – створювати середовище, в якому кожен член команди зможе проявити свої найкращі таланти та навички, а команда загалом буде найефективніша. У команді розробки я євангеліст Agile принципів і цінностей, завдяки яким стає можливим створювати продукти, які завойовують серця людей.

Галина
Максимова
Feron
Chief of Digital Marketing

9 років досвіду роботи з web-розробниками та дизайн-студіями, SEO та PPC агентствами та продакшн студіями. Проектування та запуск усіх можливих digital продуктів та кампаній від інтернет-магазинів до В2В порталів. Digital - це не про сайти, а про любов до людей і бажання зробити їхнє життя приємнішим.

Антоніна
Біляєва
Yakaboo
Head of Digital

Head of Digital на Yakaboo, ex-Head of Digital на Comfy, Asbis. Більше 7 років досвіду у e-commerce

Марія
Седлецька
Друкарня New Media
Marketing director, Co-owner

Закінчила інститут комп'ютерних систем ОНПУ. З 2008 до 2016 року керувала веб-студією DaVinci. З 2016 року керувала відділами маркетингу у різних сферах: роздрібні продажі, відеовиробництво, безпілотні технології у промисловості та сільському господарстві Зараз є директором з маркетингу друкарні New Media.

Олег
Левківський
Odecom Development
Marketing Director

Маю досвід роботи у сфері маркетингу близько 15 років. За цей час працював у компаніях, пов'язаних із ЗМІ, гуртовою торгівлею та мобільним зв'язком. Останні сім років успішно працюю директором з маркетингу будівельної компанії Odecom Development. Разом з командою ми покращуємо впізнаванність нашого бренду та робимо компанію злагодженою та креативною.

Кирило
Биков
Kauri.One
CEO

Останні 10 років було присвячено розробці комплексних WEB-рішень для клієнтів. Від landing page та корпоративних сайтів на Yii2, Laravel до інтернет магазинів на Laravel, OpenCart, Magento, CS-Cart та CRM систем для корпоративних клієнтів. На даний момент CEO Kauri.One, компанії, що спеціалізується на створенні комплексних рішень у сфері FINTECH включаючи WEB технології (SPA-додатки, інтернет-ресурси).